HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

miercuri, 31 iulie 2024 / Published in Avizier CIG, Licenta, Master

În perioada 05.08.2024 – 30.08.2024 secretariatul Facultății de Contabilitate și Informatică de Gestiune va fi în CONCEDIU DE ODIHNĂ, prin urmare vă rugăm sa trimiteti orice solicitare pe e-mail (secretariat@cig.ase.ro) începând cu data de 02 SEPTEMBRIE 2024.

Program secretariat vacanta august 2024

miercuri, 31 iulie 2024 / Published in Events and News

The Bucharest University of Economic Studies was recognized within the Internal Audit Awareness Program of The Institute of Internal Auditors as a result of the efforts undertaken by the Faculty of Accounting and Management Information Systems.

The Internal Audit Awareness program was created to recognize the commitment and efforts that universities are undertaking to provide students with the necessary information and skills to choose a career in internal auditing.

To support the student education process and to help meet the demand for internal audit graduates prepared to join the workforce, the Institute of Internal Auditors supports accredited colleges and universities that meet specific criteria and contribute significantly to the educational advancement of internal auditing.

This recognition not only underscores the excellence of internal auditing curricula, but also reinforces the reputation of the Bucharest University of Economic Studies as a leader in preparing future practitioners in the field of internal auditing.

miercuri, 31 iulie 2024 / Published in Avizier CIG, Relații internaționale

Academia de Studii Economice din București a fost recunoscută în cadrul programului Internal Audit Awareness al Institutului Auditorilor Interni (Institute of Internal Auditors) ca urmare a eforturilor întreprinse de Facultatea de Contabilitate și Informatică de Gestiune.

Programul Internal Audit Awareness a fost creat pentru a recunoaște angajamentul și eforturile pe care universitățile le depun pentru a oferi studenților informațiile și competențele necesare pentru a alege o carieră în domeniul auditului intern.

Pentru a sprijini procesul de formare a studenților și pentru a contribui la acoperirea cererii de absolvenți de audit intern pregătiți să se integreze pe piața muncii, Institutul Auditorilor Interni susține instituțiile de învățământ superior și universitățile acreditate care îndeplinesc criterii specifice și contribuie semnificativ la progresul educațional în domeniul auditului intern. Această recunoaștere nu numai că evidențiază excelența programelor de studii în domeniul auditului intern, ci și consolidează reputația Academiei de Studii Economice din București ca lider în pregătirea viitorilor practicieni în domeniul auditului intern.

Anul acesta, BDO Academy susține performanța! La fel ca în sport, unde vocația, munca susținută și mentorii sunt esențiali pentru succes, și în carieră vei avea nevoie de aceleași elemente.

50 de studenți și proaspăt absolvenți vor avea ocazia de a se alătura în călătoria BDO Academy pentru a descoperi dacă o carieră în consultanță, taxe, audit sau contabilitate este ceea ce li se potrivește.

Fii chiar tu unul dintre cei 50 de norocoși!

Pentru mai multe detalii despre program și înscrieri accesează: https://www.bdo.ro/ro-ro/microsites/bdo-academy

Înscrieri până pe 15 septembrie!