HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

joi, 25 iulie 2024 / Published in Avizier CIG

PROGRAM de desfășurare a activităților examenului de admitere la masterat (examen scris)

Detalii aici: Program

Compania Royal Audit House, parte din grupul Royal Synergy, își extinde echipa și este în căutarea unui Expert financiar/Responsabil financiar proiecte cu o experiență de cel puțin 2 ani în domeniul contabil.

Mai multe detalii sunt disponibile aici: Anunț angajare Royal

luni, 22 iulie 2024 / Published in Avizier CIG, Licenta

Stimați studenți,

Programul de ridicare al Adeverințelor de absolvire a licenței este următorul:

Marți, 23 iulie, orele 8.00 – 10.00

Miercuri, 24 iulie, orele 8.00 – 10.00

Joi, 25 iulie, orele 8.00 – 10.00.

Pentru ridicarea Adeverințelor, vă rugăm să prezentați Cartea de identitate.

ADEVERINȚELE SE POT RIDICA DOAR PERSONAL!

Mulțumim!

Acasa

Creasoft IT, cel mai mare producător de soluții de pontaje electronice și HR din România caută contabil junior pentru a se alătura departamentului de contabilitate.

Atribuții post de contabil junior: înregistrări documente contabile, efectuarea de operațiuni financiare, inclusiv acte adiționale/contracte, alte documente financiare, gestiune analitică stocuri, diverse alte operații cu caracter financiar-contabil.

Salariu oferit: 5000 lei/lună net inclusiv bonuri de masă, perioadă de probă de 3 luni.

Program flexibil de 8 ore/zi lucrătoare în locația firmei din Cotroceni Business Center – lângă AFI Cotroceni.

Contact: dinu@creasoft.ro – aici pot fi transmise CV-urile celor interesați.